Strona głównaGryAge of Wonders III do zgarnięcia za darmo i na zawsze, ale...

Age of Wonders III do zgarnięcia za darmo i na zawsze, ale trzeba się śpieszyć

Jeżeli ktoś powie mi, że nie lubi dostawać darmowych gier to mocno się zdziwię. Dla wszystkich pozostałych mam kolejną dobrą wiadomość. Świetna gra strategiczna Age of Wonders III jest teraz całkowicie za darmo. Ale trzeba się śpieszyć promocja trwa tylko przez cztery dni.

Age of Wonders III to osadzona w klimatach fantasy gra strategiczna przypominająca nieco serię Heroes of Might and Magic. Akcja gry przenosi nas w sam środek wojny pomiędzy Imperium Wspólnoty i Trybunału Wysokich Elfów. Gracz musi opowiedzieć się po jednej ze stron.

Zobacz: Torchlight za darmo!

Podczas toruwej rozgrywki eksplorujemy mapy, odkrywamy różne lokacje, prowadzimy bitowy oraz zarządzamy podbitymi miastami. Nie zabraknie również spotkań z bohaterami niezależnymi. Mówiąc krótko, fantastyczna gra, która wciągnie Was na długie godziny.

Zobacz: Polityk zaliczył wpadkę. Pomylił akcję z GTA V z prawdziwym życiem

Żeby dodać Age of Wonders III do swojej biblioteki gier wystarczy wejść TUTAJ. Jednak tak jak wspominałem wcześniej należy się śpieszyć, promocja trwa tylko cztery dni. Jeżeli wyrobicie się w tym czasie gra pozostanie wasza na zawsze.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię