Strona głównaEsportAGO Esports już z dwoma zwycięstwami na WESG i pewnym awansem do...

AGO Esports już z dwoma zwycięstwami na WESG i pewnym awansem do kolejnej fazy

AGO pewnie kroczy po kolejne zwycięstwa na WESG. Polacy już są pewni awansu do kolejnej fazy turnieju i to pomimo tego, że czeka ich jeszcze mecz z GODSENT.

AGO Esports trafili do grupy B razem z GODSENT, Swole Patrol i B.O.O.T-d[S]. Chociaż przed nimi jeszcze jeden mecz ze Szwedami, który zaplanowany jest na godzinę 10:00 czasu polskiego, to Polacy są już pewni awansu. Stało się tak za sprawą dwóch zwycięstw z Amerykanami i Singapurczykami.

Zawodnicy AGO Esports nie mieli wielkich problemów w swoich dwóch pierwszych meczach. Na początek przyszło im się zmierzyć z drużyną Swole Patrol, w barwach której występuje między innymi freakazoid. Amerykanie nie byli wielkim problemem dla Furlana i spółki. Na mapie Cache zdołali on ugrać zaledwie 5 rund. Nieco większy opór postawili Singapurczycy z B.O.O.T-d[S], którzy na Mirage’u zdobyli aż 10 punktów, ale dla Polaków i tak okazali się za słabi.

Tym samy, po dwóch zwycięstwach, Polacy są już pewni awansu do kolejnej fazy turnieju. Najprawdopodobniej pierwsze miejsce w grupie rozstrzygnie się w meczu przeciwko GODSENT.

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię