Strona głównaEsportAGO Esports z awansem do finału OGA Counter PIT

AGO Esports z awansem do finału OGA Counter PIT

Trwa rewelacyjna passa AGO Esports w turnieju OGA Counter PIT. Polacy w finale drabinki wygranych rozprawili się z ekipą Euronics.

Finał drabinki wygranych rozpoczął się na Cache, gdzie Polacy byli o włos od zmiaźdżenia przeciwników do zera. Niemieckiemu teamowi udało się co prawda zdobyć jedną, honorową rundę w pierwszej połowie tego starcia, ale w żaden sposób nie powstrzymało to Jastrzębi przed przypieczętowaniem zwycięstwa w tej części spotkania.

Potem finał przeniósł się na Mirage. Tutaj było już dużo ciężej i o wiele bardziej wyrównanie – pierwsza połowa zakończyła się zaledwie jednopunktowym prowadzeniem Polaków. W drugiej co prawda inicjatywa zdecydowanie przeszła na stronę Polaków, ale gdy zdobyli 14. punkt, w ich grze doszło do małej “blokady” – na szczęście trwającej zaledwie kilka rund. Ostatecznie Mirage zakończyło się wynikiem 16:10.

Polacy tym samym zapewnili sobie udział w finale turnieju, który odbędzie się jutro o 20:30 – mogą w nim spotkać się z kimś z pary HAVU / Euronics, bo taki skład będzie miał finał drabinki przegranych. Pula nagród turnieju to 40 tysięcy dolarów. Jak myślicie, Jastrzębiom uda się wygrać finał?

Źródło: wł.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię