Strona głównaGryBlack Ops 4 Battle Royale już we wrześniu

Black Ops 4 Battle Royale już we wrześniu

Activision i Treyarch potwierdzili, że tryb Blackout, czyli Battle Royale w Black Ops 4 zostanie udostępniony 10 września. Niestety data obowiązuje tylko posiadaczy preorderów PS4. My będziemy musieli poczekać kilka dni.

Poprzednim razem wersja beta, na PC, trafiła tydzień później niż do graczy, którzy zakupili preordery na PS4. Podobne powinno być i tym razem. Tym samym w Blackout beta na PC powinniśmy móc zagrać już 17 września. Spodziewamy się również, że do wersji beta na PC dostaną dostęp wszyscy gracze. Jednak nie zostało to na razie oficjalnie potwierdzone przez dewelopera.

Wraz z zapowiedzią trybu Blackout, na oficjalnym koncie gry na Twitterze, zamieszczony został nowy trailer, który możecie zobaczyć poniżej.

[you tube=jvAQjwnjOQs]

Można z niego wywnioskować, że w trybie Battle Royale będziemy mogli zagrać solo oraz drużynowo w dwie, trzy lub cztery osoby. Jeżeli graliście w poprzednią wersję beta, Treyarch sugeruje, aby nie odinstalowywać gry. Według dewelopera unikniecie w ten sposób konieczności pobierania wszystkiego od nowa. Obecny klient gry zostanie zaktualizowany o niezbędne pliki, co zaoszczędzi nam sporo czasu pobierania.

Data premiery Call of Duty Black Ops 4 została ustalona na 12 października.

Źródło: twitter

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię