Strona głównaEsportAGO Gaming odpada z kwalifikacji do WCA 2017

AGO Gaming odpada z kwalifikacji do WCA 2017

AGO Gaming bardzo szybko zakończył swoją przygodę z kwalifikacjami do WCA 2017. Polacy przegrali spotkanie ćwierćfinałowe po dwumapowym pojedynku z ekipą Heroic 0:2 (2:16, 11:16). 

O pierwszej mapie – Mirage – niestety nie można zbyt wiele powiedzieć, jako że zakończyła ona się błyskawicznie, a Duńczycy nie pozostawili Polakom żadnych złudzeń co do tego, kto lepiej przygotował się do meczu. Polacy wygrali zaledwie dwie rundy, po jednej grając jako TT oraz CT. Nieco bardziej wyrównana była druga mapa, czyli Inferno. W obu połowach Polakom bardzo niewiele zabrakło do nawiązania równorzędnej rywalizacji i wyrównania stanu spotkania, jednak ostatecznie z wynikiem 11:16 na drugiej mapie i 0:2 w całym spotkaniu odpadli z dalszej rywalizacji o turniej w Chinach. Natomiast kolejnym przeciwnikiem Heroic będzie drużyna z pary Space Soldiers / EnVyUs.

Póki co, awans na World Cyber Arena mają zapewnione drużyny: Factory Assault Team, Chiefs eSports Club, B.O.O.T-dream[S]cape, Next Generation, Isurus Gaming oraz Aimers Alive. Raczej żadna z nich nie jest jakąś bardziej znaną marką, tym bardziej więc szkoda, że AGO Gaming nie udało się powalczyć o jeden z ośmiu, pozostałych do obsadzenia slotów. Może ta sztuka uda im się przy kolejnej edycji turnieju.

Kwalifikacje do WCA 2017:

AGO Gaming vs. Heroic – 2:0
Mirage – 2:16
Inferno – 11:16

Źródło: wł

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię