Strona główna Esport Counter-Strike AGO w finale ESL Pro European Championship

AGO w finale ESL Pro European Championship

- Reklama -

Wygląda na to, że wczorajsza porażka w finałach ESL Mistrzostw Polski musiała dość mocno potrząsnąć zawodnikami AGO Esports. Dzisiaj bowiem, w ramach ESL Pro European Championship zobaczyliśmy zupełnie inny zespół.

Zawodnicy AGO najpierw bowiem po dość wyrównanym spotkaniu pokonali ALTERNATE aTTaX w półfinale drabinki wygranych z wynikiem 16:12, a w finale tejże drabinki pokonali Epsilon Esports 2:0 (19:17, 16:4). Jak widać, nawet w tym spotkaniu mieliśmy do czynienia z dwoma kompletnie różnymi obrazami gry polskiej formacji, ale najważniejsze, że ostatecznie wszystko potoczyło się po myśli polskich kibiców. Co istotne, na pierwszej mapie (Mirage) zobaczyliśmy to, z czego jeszcze parę miesięcy temu słynęli Polacy – comeback. Pod koniec zasadniczego czasu gry AGO przegrywało już 15:11, by doprowadzić do dogrywki, którą na szczęście udało im się wygrać.

Jutro rozegrany zostanie finał drabinki przegranych, w którym spotkają się LDLC i ALTERNATE aTTaX. To na jedną z tych drużyn czekają już Polacy. Jak im pójdzie Waszym zdaniem?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE