Strona głównaWiadomościAkcesoria komputerowe od Razera będą dostępne w dwóch nowych kolorach

Akcesoria komputerowe od Razera będą dostępne w dwóch nowych kolorach

Producent gamingowego sprzętu zerwał umowę z „siłami ciemności”. Katalog firmy Razer poszerzył się o urządzenia wykonane w kolorze metalicznej szarości i bieli z Merkury.

Przypominacie sobie choćby jedną klawiaturę lub myszkę Razera spasowaną w kolorze innym, niż nieprzenikniona czerń? My raczej nie. Od zawsze firma ta była kojarzona z odcieniami mocno przytłumionymi, które wyróżniały toksyczne zielone logo. Oczywiście nie skrywamy przez to żalu, bowiem świetnie kontrastowały ze sobą te dwie barwy, sprawiając, że każdy produkt był wyjątkowy.

Mimo powszechnej akceptacji ze strony graczy, projektanci Razera postanowili wykręcić nam niezły numer. Nie ogłosili nowych modeli klawiatur, przełączników o kosmicznej prędkości aktywacji, lecz świat gamingu i tak zmienią na swój sposób. W ich portfolio pojawiły się znane modele mechaników, myszek, zestawów słuchawkowych oraz podkładek pod mysz w dwóch nowych kolorach: Gunmetal Grey (metaliczna szarość) i Mercury White (biel z Merkury).    

Póki co tylko 4 modele urzadzeń doczekały się zmiany wyglądu. Są to: klawiatura mechaniczna BlackWidow X Chroma, myszka laserowa Lancehead Tournament Edition, zestaw słuchawkowy Kraken 7.1 V2 oraz podkładka pod mysz Invicta. Niewykluczone, że wciągu następnych tygodni lub miesięcy oferta powiększy się o kolejne szaro-białe peryferia komputerowe.

Źródło: razerzone.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię