Strona głównaGryAktualnościAktualizacja 1.13 Mortal Kombat 11 przyniesie crossplay na PlayStation 4

Aktualizacja 1.13 Mortal Kombat 11 przyniesie crossplay na PlayStation 4

Netherealm Studios podało właśnie całkiem ważną informację. Mortal Kombat 11 dostał aktualizację, w której – według dokumentacji – popularna bijatyka otrzymała… crossplay.

Tak, dobrze przeczytaliście. Sony w wielu przypadkach bardzo broniło się przed umożliwieniem graczom rywalizację z posiadaczami innych platform. Światełkiem w tunelu był Fortnite, a teraz możliwość tę otrzymują miłośnicy kolejnego wielkiego hitu.

Informację o dodaniu crossplay w wersji 1.13 gry potwierdza nie tylko dokumentacja, ale też jeden z Youtuberów, zajmujący się głównie właśnie bijatykami:

Póki co sam fakt istnienia tej możliwości w aktualizacji to jedyna informacja, nie wiadomo czy wersja PS4 będzie współpracowała tylko z grami na PC, czy może tylko Xboxem, a może obiema tymi platformami. O ile oczywiście cały przeciek nie powstał w wyniku koszmarnego błędu. Z drugiej strony – może to być przeciek przed dzisiejszą galą The Game Awards. Jak tylko dowiemy się czegoś więcej – damy znać.

AKTUALIZACJA: Informację o crossplay’u między konsolami potwierdzili oficjalnie autorzy gry. Póki co dotyczy to PS4 i Xboxa One, a nową funkcję należy testować jako wersję beta:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię