Strona głównaGryAktualnościAktualizacja Battlefielda V: 4-osobowy co-op i wsparcie dla DLSS

Aktualizacja Battlefielda V: 4-osobowy co-op i wsparcie dla DLSS

Już jutro w Battlefield V pojawi się aktualizacja, która dorzuci do gry kilka znaczących zmian. Jedna będzie dotyczyła samej rozgrywki, natomiast z drugiej ucieszą się posiadacze kart graficznych NVIDIA.

Plotki o trybie kooperacji w Battlefield V pojawiły się już w zeszłym roku. Ma on nosić nazwę Combined Arms i pozwolić na walkę z AI, ramię w ramię z trójką znajomych, w ośmiu misjach PvE. Będą się one toczyły na czterech różnych mapach.

Zobacz: Nvidia pracuje nad generatorem ludzkich twarzy

Poza tym jutrzejsza aktualizacja to także wsparcie dla DLSS w kartach z serii RTX. DLSS to skrót od Deep Learning Super Sampling, a więc nowej metody renderowania, opartej o uczenie maszynowe. Ma ona pozwolić na dostarczenie graczom atrakcyjnych wizualnie poziomów przy jednoczesnej poprawie wydajności, wyższej niż w przypadku chociażby anti-aliasingu przy rozdzielczościach QHD i 4K.

Zobacz: Battlefield V na razie bez prywatnych serwerów

Wraz z aktualizacją twórcy mają również nadzieję wyeliminować sporą ilość trapiących grę bugów, mających wpływ na mapy, pojazdy czy bronie. Wróci również tryb Rush, ale tylko na czas trwania Rozdziału 2.

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię