Strona głównaKonsoleAlan Wake Remastered trafi także na Nintendo Switch

Alan Wake Remastered trafi także na Nintendo Switch

Wygląda na to, że Alan Wake Remastered trafi nie tylko na PC i Xbox i PlayStation, ale również na Nintendo Switch. Brazylijska komisja ds. ratingu gier wskazała, że gra trafi również na przenośną konsolę.

Zgodnie z opublikowaną i następnie usuniętą tabelą ratingową, Alan Wake Remastered ma trafić również na Switch. Strona internetowa Classificação Indicativa podało, że gra w Brazylii trafi na PC, Xbox One, Xbox Series X/S, PS4 oraz PS5.

Zobacz: Call of Duty: Vanguard – przedłużono beta testy

To pierwsza informacja na temat Alan Wake na Switch. Nie byłaby to jednak pierwsza gra studia Remedy Entertainment, która trafiła na konsolę Nintendo. W 2020 roku na Switch pojawiło się Control.

Alan Wake Resmastered Switch

Zremasterowana wersja Alan Wake ma zwierać podstawową wersję gry wraz z dwoma DLC, poprawione tekstury, ulepszone modele postaci i wiele innych. Możliwe, że wersja na konsolę Nintendo byłaby dostępna tylko w ramach gry strumieniowej.

Alan Wake Remastered ma pojawić się na PC, Xboksie i PlayStation 5 października, ale brazylijska lista nie daje żadnych wskazówek, kiedy może pojawić się wersja na Switcha – być może, jeśli uporczywe pogłoski o zbliżającym się Nintendo Direct okażą się prawdziwe, dowiemy się więcej.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię