Advertisement
Strona głównaGryAktualnościDeath Stranding i Horizon: Zero Dawn łączy nie tylko silnik. Podpowiadamy jak...

Death Stranding i Horizon: Zero Dawn łączy nie tylko silnik. Podpowiadamy jak zdobyć hologram Alloy

Na pewno oglądając materiały z Death Stranding nie raz zauważyliście znajomo wyglądającego stwora, wysokiego niczym drapacz chmur z Nowego Jorku i z dyskiem zamiast głowy. “Żyraf” z Horizon: Zero Dawn nie jest jednak jedynym nawiązaniem do tytułu Guerrilla Games.

Przede wszystkim cały świat wykreowany przez Kojimę i jego studio jest oparty o silnik Decima, stworzony przez Guerrilla. A oprócz tego co chwilę możemy natknąć się w nim na hologramy stworzeń i postaci z Horizon: Zero Dawn. Jedną z nich jest nawet główna bohaterka gry Guerrilla – Alloy. Jakim cudem nagle pojawiła się w Death Stranding?

Zobacz: Hideo Kojima krytykuje gust Amerykanów, którym nie spodobało się Death Stranding

W Death Stranding za budowanie kolejnych poziomów więzi ze stacjami (czyli wykonywanie zleceń kurierskich) otrzymujemy od nich nagrody. Są to przedmioty jednorazowego użytku, gadżety, skiny lub hologramy. Niektóre z tych ostatnich mają rangę “unikatowych” – takie właśnie są hologramy związane z Horizon: Zero Dawn, w tym postać Alloy. Aby je zdobyć należy osiągnąć najwyższy poziom interakcji z Rzemieślnikiem w Regionie Centralnym.

Zobacz: Preorder Death Stranding dla PC dostępny na Steam

Otrzymany w ten sposób hologram możemy postawić przy dowolnym, zbudowanym przez nas lub przez innych graczy obiekcie. W ten sposób otrzymujemy kolejny (po lajkach i samych budowlach) poziom interakcji z innymi ludźmi, grającymi w Death Stranding.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię