Advertisement
Strona głównaWiadomościDaniel Magical dalej streamuje, mimo zakazu i wyroku

Daniel Magical dalej streamuje, mimo zakazu i wyroku

Chyba żaden z polskich pato-streamerów nie ma tak bogatej kartoteki jak Daniel Magical. Jest co prawda jeszcze Lord Kruszwil, ale ten przynajmniej nie streamuje, choć jego twórczość jest nawet bardziej szkodliwa. Jednak Magical – mimo zakazu – dalej pracuje na swój rekord.

Daniel Magical został jakiś czas temu skazany na rok pozbawienia wolności w zawieszeniu na 2 lata, dozór prokuratorski, nakaz podjęcia stałej pracy zarobkowej, a przede wszystkim – zakaz tworzenia streamów z alkoholem i wulgaryzmami. Nie może też brać udziału w streamach tworzonych przez innych. Wszystko dlatego, że na jednym ze streamów nakłaniał matkę i jej konkubenta do składania fałszywych zeznań na komisariacie. Ta zaś sprawa swój początek miała w aktach przemocy domowej, jakie miały mieć miejsce w domu Daniela. Co ważne – pato-streamer dobrowolnie poddał się karze. Lista kontaktów Daniela z organami ścigania jest zresztą dużo dłuższa.

Zobacz: Ministerstwo Cyfryzacji dołączyło do walki z patostreamerami

Jeden z użytkowników Wykopu dotarł jednak wczoraj do streama, na którym Magical jakby kompletnie nie przejmował się prawomocnym wyrokiem sądu – był alkohol i wulgaryzmy. Ponadto na FB nadal działa grupa fanów Magicala, zarządzana przez jego Fan Page. Jakby tego było mało, Magical nie zamierza chyba także podjąć nakazanej mu przez sąd stałej pracy zarobkowej. “Donejty” ze streama lądują na koncie PayPal zarządzanym przez jego konkubinę – prawdopodobnie w celu wymanewrowania Urzędu Skarbowego i innych organów prawa. Mamy więc do czynienia z kolejnym przestępstwem. 

Czyżby wizja odsiadki stawała się dla Magicala coraz bardziej nieuchronna?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceWykop
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

2 KOMENTARZE

 1. Wg mojej opinii to powiem tak : Choć może to przykry fakt to
  Magical nie ma obowiązku stosować się do pewnej części wyroku ,ponieważ
  po primo jedna część z wyroku wydaje mi się być sprzeczna z konstytucją , a mianowicie
  Magical nie ma obowiązku podjęcia stałej pracy ponieważ to łamie wiele przepisów konstytucji
  nie będę tu ich przytaczać, możecie mi wierzyć że tak jest 🙂
  No ale nie musicie mi wierzyć dlaczego bo ta wypowiedż bez argumentów jest tak
  jałowa jak ten artykuł

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię