Strona głównaKonsoleAmong Us – 3 miliony sprzedanych kopii na Nintendo Switch

Among Us – 3 miliony sprzedanych kopii na Nintendo Switch

W niecały miesiąc po premierze Among Us na Nintendo Switch gra sprzedała się w 3 milionach egzemplarzy. To świadczy o gigantycznej popularności gry. Szczegóły poniżej.

Among Us to jeden z największych hitów zeszłego roku a zarazem jedna z największych niespodzianek. Gra pierwotnie swoją premierę miała w 2018 roku, ale dopiero kwarantanna sprawiła, że sięgnęło po nią miliony graczy. Oczywistym było zatem, że trafi ona również na Nintendo Switch, gdzie również odniosła spory sukces.

Według informacji przekazanych przez firmę Superdata, Among Us od daty swojej premiery 15 grudnia kupiło 3,2 miliona graczy. Co ciekawe, wyniki dotyczą sprzedaży tylko w grudniu. Czyli, mówimy tu o dwóch tygodniach. Są to wyniki po odjęciu zwrotów.

Zobacz: Można już ogrywać Maiden, demo Resident Evil Village

Po grze w tym roku możemy spodziewać się bardzo wiele. Wkrótce do gry trafi nowa mapa. Dzięki sukcesowi na przenośnej konsoli Nintendo, deweloper Innersloth przyspieszył również prace nad wydaniem gry na PlayStation i Xbox Series.

Among Us jest już dostępny na urządzeniach mobilnych, Nintendo Switch i PC. Zostanie wydany na Xbox One i Xbox Series X / S w 2021 roku.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię