Strona głównaGryAktualnościAmong Us dostaje aktualizację z quickchatem. Wkrótce kolejne nowości

Among Us dostaje aktualizację z quickchatem. Wkrótce kolejne nowości

Innersloth, twórcy Among Us, nazywają jego nową funkcję – Quickchat – “łatwiejszym, szybszym i bezpieczniejszym sposobem komunikacji”.

Gra otrzymała nową aktualizację, która wprowadza do gry opcję Quickchat. Daje ona graczom możliwość wysłania jednej z kilku predefiniowanych wiadomości dla bardziej efektywnej komunikacji. Oprócz tego autorzy gry zapowiedzieli, że już wkrótce pojawią się kolejne, duże nowości.

Zobacz: Among Us – 3 miliony sprzedanych kopii na Nintendo Switch

Funkcja Quickchat została zapowiedziana we wpisie na Twitterze, wraz ze screenem obrazującym jak działa. Kiedy otworzycie menu chatu w grze, zobaczycie kilka opcji powiązanych z konkretnymi akcjami, jak oskarżenie innego gracza czy odpowiedź. Zdaniem autorów gry, ten sposób komunikacji ma być “łatwiejszy, szybszy i bezpieczniejszy” niż chat tekstowy. Spodoba się także tym, którzy z jakiegoś powodu nie chcą lub nie mogą korzystać w Among Us z rozmów głosowych.

Oczywiście w Among Us nadal dostępne są wszystkie inne sposoby komunikacji, w tym możliwość korzystania z zewnętrznych komunikatorów, jak Discord. Quickchat jest po prostu dopełnieniem tamtych możliwości. Da graczom więcej opcji w strategicznym podejściu do każdej gry.

Przy okazji tej aktualizacji, Innersloth powtórzył, że “piłka nadal jest w grze” jeśli chodzi o planowany duży update. Plotki głoszą, że możemy w nim znaleźć nową mapę Airship. Więcej informacji mamy poznać wkrótce.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGamespot
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię