Strona głównaGryAktualności87-latka spędziła prawie pół roku w jednej grze

87-latka spędziła prawie pół roku w jednej grze

Gry dzisiaj już nie są domeną tylko młodych ludzi. Przed konsolami, komputerami, a nawet ze smartfonami w rękach zasiada coraz więcej 40-, a nawet 80-latków. Jedną z nich jest pewna babcia, która w ulubionej grze spędziła w sumie prawie pół roku.

Informacją pochwalił się Paul Hubans. Jego 87-letnia babcia uwielbia grać w Animal Crossing: New Leaf na konsoli Nintendo 3DS. Mężczyzna odkrył zamiłowanie kobiety, gdy jej konsola padła po 4 latach używania i robił transfer danych na nowe urządzenie, kupione w ramach świątecznego prezentu.

Okazało się, że babcia Paula grała w Animal Crossing codziennie przez ostatnie 4 lata. W sumie uzbierała aż 3580 godzin, co przekłada się na prawie 150 dni, czyli niemal pół roku grania bez przerwy. Kobieta uwielbia wykonywać codzienne zadania, co wydaje się całkowicie naturalne. Babcia powinna się też ucieszyć, że w tym roku wydana zostanie nowa wersja Animal Crossing na Nintendo Switch. Wtedy znowu będzie mogła dobić do ponad 3 tysięcy godzin.

Inną babcią, która uwielbia gry jest 82-letnia Shirley Curry, która nie tylko zakochała się w Skyrimie, ale dodatkowo streamuje swoją rozgrywkę i prowadzi – z pomocą wnuczka – kanał na YouTubie. Jest ona tak uwielbiana przez społeczność graczy, że ci domagają się od Bethesdy umieszczenia jej w The Elder Scrolls VI.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię