Strona głównaGryAktualnościAnthem: EA zapowiada darmowy weekend testowy

Anthem: EA zapowiada darmowy weekend testowy

EA i BioWare ogłosiły datę startu demonstracyjnej wersji Anthem dla subskrybentów usług EA, posiadaczy pre-orderów oraz całej reszty graczy. Teraz będziemy mogli spędzić trochę więcej czasu z grą niż miało to miejsce podczas testów Alpha, które odbyły się w zeszłym roku.

Dla osób, które zamówiły grę w przedsprzedaży lub są subskrybentami EA Access lub Origin Access, gra w wersji Anthem VIP zostanie udostępniona od piątku 25 stycznia i potrwa do niedzieli 27 stycznia 2019. Uczestnicy Demo VIP otrzymają ekskluzywny przedmiot. Jednak jak na razie BioWare nie zdradziło, co to dokładnie będzie.

Zobacz: Anthem bez płatnych DLC i przepustek sezonowych, ale czy to dobrze?

Pozostali gracze będą mogli zagrać w demo Anthem tydzień później, czyli od 1 do 3 lutego 2019. Deweloper planuje jednak, że czas testów zostanie przedłużony o dzień lub dwa, w zależności od popularności gry. Możemy, zatem przygotować się na to, że w sobotę lub niedzielę EA ogłosi, że przedłuża granie do poniedziałku lub wtorku.

Wersja demonstracyjna Anthem pozwoli nam na wybranie kombinezonu Rangera lub innego jeszcze nieokreślonego przez dewelopera. Podczas testów będziemy mogli odwiedzić Fort Tarsis i rozegrać kilka wybranych misji. W wersji demo postacie wystartują na 10 poziomie i będą mogły awansować maksymalnie do 15 poziomu. Postępy z wersji demo niestety nie zostaną przeniesione do finalnej wersji gry.

Premiera Anthem zaplanowana jest na 22 lutego 2019 na PC, PlayStation 4 i Xbox One. A czekając na Anthem warto zapoznać się z premierami gier w styczniu.

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię