Strona głównaGryAktualnościAnimal Crossing: New Horizons - gracz odtwarza The Office na wyspie

Animal Crossing: New Horizons – gracz odtwarza The Office na wyspie

Miłośnicy seriali pewnie kojarzą The Office, źródło wielu kultowych memów. Teraz powstała wersja w Animal Crossing: New Horizons.

Animal Crossing: New Horizons stało się popularnym miejscem odtwarzania kultowych filmów i seriali telewizyjnych. Jeden z użytkowników Reddita, lukef31, postanowił stworzyć w grze kompletny plan zdjęciowy serialu The Office. W tym celu umieścił na swojej wyspie salę konferencyjną, kuchnię, biurka i inne rekwizyty z serialu.

The Office

Jednym z problemów przy odtwarzaniu planu był brak odpowiedniej figurki, która mogłaby wylądować na biurku jednego z bohaterów – Dwight’a. Pomysłowy twórca postanowił więc wykorzystać zamiennik w postaci… krasnala ogrodowego. Plan nadal jest w trakcie budowy, ale lukef31 ma nadzieję kontynuować pracę nad tym, co udało mu się już stworzyć. Wszystkie elementy zostały umieszczone “pod gołym niebem”, można więc porównać skalę z innymi miejscami na wyspie. Nawet możecie sami to zrobić, korzystając z adresu wyspy lukef31: DA-8874-5633-9420.

Zobacz: Animal Crossing i Fall Guys dostaną własne zestawy LEGO?

To nie pierwszy przypadek, kiedy ktoś wpada na pomysł budowy planu filmowego – wcześniej w Animal Crossing odtwarzano już na przykład sceny z horrorów, tworzono teledyski oraz trailery, a nawet musicale. Także samo The Office nie zagościło na wyspie po raz pierwszy – grano tam już na przykład scenę lekcji pierwszej pomocy.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGameSpot
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię