Strona głównaGryAktualnościAnthem bez lootboxów. To kolejna dobra informacja dla graczy

Anthem bez lootboxów. To kolejna dobra informacja dla graczy

Im bliżej premiery, tym Anthem wygląda korzystniej dla graczy. Do zapowiedzi gry dołączył brak lootboxów.

Gry Electronic Arts od dłuższego czasu kojarzą się graczom z jednym słowem – mikropłatności. Wystarczy tu wspomnieć choćby o konieczości płacenia za celownik w Call of Duty. Na myśl o grze MMO od EA, a konkretnie BioWare, wielu graczy mogło odruchowo łapać się za portfel. Tymczasem Anthem wygląda pod tym względem coraz lepiej.

Wiemy już, że w grze nie będzie m.in. płatnych przepustek sezonowych. Teraz pojawiła się informacja o braku lootboxów, czyli płatnych skrzynek z losowym ekwipunkiem.

Tę informację przekazał na Twitterze Michael Gamble, główny producent gry. W odpowiedzi na pytanie jednego z użytkowników serwisu potwierdził, że w grze nie będzie lootboxów. Mikrotransakcje oczywiście pojawią się, że będą one dotyczyły np. skórek dla pancerzy. Jeden z wariantów gry – Legion od Dawn, będzie miał w standardzie cztery losowe opakowania z kawałkami pancerzy. Każdy Javelin (tytułowy pancerze w Anthem) składa się z czterech kawałków, więc nabywcy tej wersji gry otrzymają ich w sumie 16.

Anthem zadebiutuje 22 lutego w polskiej, kinowej wersji językowej. Natomiast świeży gameplay z gry wygląda tak. Chyba przyszedł czas na moją pierwszą grę MMO…

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

orson_dzi
orson_dzi
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię