Strona głównaWiadomościAnthem na pewno ogramy w wersji beta

Anthem na pewno ogramy w wersji beta

Daleko jeszcze do ukończenia najnowszej gry studia Bioware. Jednak mamy pewność, że przed zakupem finalnej wersji Anthem, będziemy mogli ją przetestować.

Po ukończeniu ostatniej części Mass Effect w naszych sercach powstała pustka, którą ciężko zapełnić innymi grami. Tak, jakby przeznaczone nam było pozostać jedną nogą w kosmicznym RPG, a drugą w grze akcji rozgrywającej się na Ziemi. Lekarstwem mogącym przerwać komputerową agonię ma być Anthem, nad którym pracuje mistrz tego gatunku – studio Bioware.

Twórcy nie chwalą się, kiedy będzie gotowy multiplayerowy RPG, lecz dzięki reżyserowi produkcji staliśmy się mądrzejsi o jedną ważną informację. Jonathan Warner przy pomocy Twittera podzielił się z growym półświatkiem, że Anthem przed premierą wystartuje w wersji beta.

„Jasne, będzie beta! Pamiętajcie jednak, że do tego jeszcze daleka droga. Za wcześnie na szczegóły i powiemy więcej, kiedy nadejdzie odpowiedni moment.”

Na podstawie słów Warnera raczej ciężko przewidzieć o jakiego rodzaju becie mowa. Otwarta czy zamknięta? Oczywiście chcielibyśmy zobaczyć na Steamie opcję z darmową wejściówką, ale szanse na to są niewielkie. Anthem wzbudza duże zainteresowanie wśród graczy i w przypadku udostępnienia bety, twórcy jak i wydawca EA na pewno zechcą na tym zarobić. Czas pokaże czy bilet wstępu otrzymamy wyłącznie przy okazji zapłaty za preorder.

Natenczas zapomnijmy o beta-rozkminach i odpalmy raz jeszcze gameplay z gry, który wywołuje gamingowy śliniotok.          

Źródło: wccftech.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię