Strona głównaGryAnthem: nowy trailer oraz zapowiedź dema

Anthem: nowy trailer oraz zapowiedź dema

Podczas PAX West ekipa BioWare zaprezentowała nowy trailer do nadchodzącego Anthem. Dodatkowo deweloperzy zapowiedzieli, że na początku przyszłego roku zostanie wydane grywalne demo gry.

Niestety z możliwości zagrania w demo Anthem będą mieli tylko nieliczni. Będzie ono dostępne dla subskrybentów EA Access oraz graczy, którzy zakupili grę w przedsprzedaży. Zostanie udostępnione już 1 lutego i będzie to prawdziwe staroświeckie demo z jakimi mieliśmy do czynienia przed laty.

Poza zapowiedzą dema BioWare przedstawiło także nowy trailer do gry. Tym razem zobaczymy, w jaki sposób został połączony otwarty wspólny dla wszystkich grazcy świat z indywidualnymi zadaniami i historią.

System dialogowy w grze będzie sprowadzał się tylko do wyboru między dwiema opcjami odpowiedzi niepołączonymi z systemem moralności. Ma to za zadanie uproszczenie wyborów i unikniecie możliwości wybrania złej odpowiedzi.

Ponadto deweloper zamierza rozbudowywać fabułę gry po jej premierze. Co więcej nie zamierza obciążać za to posiadaczy gry. Jak powiedział przedstawiciel studia, gracze będą mogli kupować elementy kosmetyczne i sprzęt, jeżeli tylko zechcą, ale dodatki związane z fabułą będą darmowe.

Mark Darrah, producent wykonawczy Anthem, również powtórzył, że nie będzie żadnych loot boxów, a wszystkie elementy kosmetyczne, które będzie można kupić dostępne będą również za darmo w grze za wypełnianie misji.

Po pierwsze, nie ma loot boxów. Będą pewne kosmetyki, za które można zapłacić, ale zawsze będzie można je też zdobyć w grze. Jeśli chodzi o historię, nie chcemy dzielić odbiorców, chcemy, aby ludzie mogli poznać ją w całości, więc nic nie zostanie zablokowane.

Treści dostępne po zakończeniu głównego wątku fabularnego to ataki na twierdze w stylu raidów. Będą one wymagały pracy zespołowej i planowania. Niektóre wysokopoziomowe bronie będzie można zdobyć wyłącznie w twierdzach.

Anthem to moja pozycja obowiązkowa do ogrania. Na tytuł czekam z niecierpliwością. A Wam jak się to widzi? Dajcie znać w komentarzach.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię