Strona głównaWiadomościAnthem od Bioware z systemem tytułów i visual feedback?

Anthem od Bioware z systemem tytułów i visual feedback?

Niedługo po ogłoszeniu listy premier gier na 2018 Electronic Arts poinformowało o opóźnieniu premiery Anthem od Bioware. Według pierwotnych planów gra miała ukazać się jesienią 2018 roku, jednak została przeniesiona na początek 2019 roku.

Prawdopodobnie gra zostanie wydana w marcu, 2019 kiedy to EA zamknie swój rok podatkowy. Oficjalnie wydawca informuje, że powodem przesunięcia premiery jest chęć uniknięcia konfliktów wydawniczych między tytułami, jakie miałby nastąpić jesienią tego roku, w tym z nowym tytułem serii Battlefield. Według niepotwierdzonych informacji przyczyną było brak możliwości technicznej wydania gry.

Poza tymi informacjami na temat Anthem nie było żadnych informacji od momentu ogłoszenia gry na targach E3 w 2017. W rzeczywistości zespół przez długi czas zachował wszystko w tajemnicy. Ostatnio jednak pracownicy Bioware zaczęli ujawniać informacje bezpośrednio za pomocą Reddita.

Dyrektor techniczny Brenon Holmes przekazywał informacje na temat wykonywania niektórych funkcji. W tym tygodniu po raz pierwszy w swojej odpowiedzi zasugerował zastosowanie w grze systemu tytułów nadawanych po ukończeniu przez gracza wyzwań, który jest znany chociażby z World of Warcraft oraz innych gier MMORPG:

Świetny pomysł, przekażę to zespołowi ds. systemów – myślę, że jest sposób na zintegrowanie tego z czymś, co już robimy.

Następnego dnia odpowiedział na inny wątek, w którym użytkownik rozważał możliwość zastosowania wizualnego sprzężenia zwrotnego z powodu uszkodzeń ponoszonych podczas walki. Wygląda na to, że ludzie z Bioware rozmawiali o tym wewnątrz firmy i choć nie jest to potwierdzone, to będzie w ostatecznej wersji gry. Holmes był tego na tyle pewny, że podzielił się informacją z użytkownikami.

To jest coś, o czym mówiliśmy – trochę niepewne czy możemy włączyć to do ostatecznego rozwiązania shaderów… ale myślę, że jesteśmy zdecydowanie zainteresowani czymś takim.

Prawdopodobnie będziemy musieli poczekać na E3 2018 aby uzyskać kolejną istotną informację na temat Anthem. Pomimo, że gra została przesunięta na 2019 to jest spora szansa, że jeszcze jesienią tego roku grupa wybrańców będzie miała możliwość cieszyć się zamkniętą betą.

Źródło: wccftech

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię