Strona głównaGryAktualnościAnthem pokryło się złotem. Odliczamy dni do premiery

Anthem pokryło się złotem. Odliczamy dni do premiery

BioWare ogłosiło, że Anthem zyskało status złoty, co w skrócie oznacza, że tytuł jest na ostatniej prostej, aby trafić na nasze komputery i konsole. Gracze mogą, odetchnąć z ulgą, finalna wersja kodu gry została wysłana na produkcję.

W przeszłości moment ten oznaczał przekazanie gry do tłoczni płyt, obecnie oznacza zwykle implementację najnowszej wersji na serwerach. No dobra wydanie pudełkowe również będzie, więc coś do tłoczni pojedzie. Pierwszy raz o Anthem usłyszeliśmy podczas E3 2017, dzięki czemu nie musieliśmy długo czekać na wydanie tytułu. Do premiery pozostał niecały miesiąc, Anthem zostanie udostępniony 22 lutego 2019 na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One.

Zobacz: Anthem w 60 klatkach na sekundę? Posiadacze konsol mogą o tym zapomnieć

W najbliższy weekend każdy gracz będzie miał możliwość zagrania w demo Anthem. Pozwoli to na ostateczne podjęcie decyzji o zakupie tytułu. A z innych informacji na temat gry, to możemy zapomnieć o cross-play, przynajmniej w momencie premiery gry. Ustalcie w tej sytuacji ze znajomi, na jaką platformę kupujecie grę. Z lepszych wiadomości, Anthem będzie oszczędny w kwestiach mikropłatności, ale więcej na ten temat przeczytacie w naszym wcześniejszym artykule.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię