Strona głównaGryAktualnościAnthem w 60 klatkach na sekundę? Posiadacze konsol mogą o tym zapomnieć

Anthem w 60 klatkach na sekundę? Posiadacze konsol mogą o tym zapomnieć

Zła wiadomość dla osób, które czekały na Anthem w 60 klatkach na sekundę. Posiadacze konsol mogą o tym zapomnieć. Przynajmniej na starcie.

Anthem będzie grą ładną. To fakt, który wiemy już od momentu jej pierwszej zapowiedzi. Będzie ładnie, kolorowo i bardzo szczegółowo pod względem grafiki. To wszystko będzie też bardzo płynne i wyświetlane w wysokiej liczbie klatek. O ile będziemy dysponować odpowiednio mocnym komputerem.

Zobacz: Anthem bez lootboxów. To kolejna dobra informacja dla graczy

Mam konsolę, czy będę miał tak samo? – Nie. Tak wynika z zapowiedzi Michaela Gamble’a, głównego producenta gry. Anthem na konsoli wymagało wyboru – ładnie lub szybko i płynnie. BioWare stawia na ładnie i gracze mogą zapomnieć o 60 klatkach na sekundę w rozdzielczości FullHD, zarówno na PS4, jak i Xboxach One X. Gra będzie też działać w rozdzielczości 4K, choć nie wiadomo, czy będzie to prawdziwe 4K.

Zobacz: Anthem bez płatnych DLC i przepustek sezonowych, ale czy to dobrze?

Gample nie wyklucza, że w przyszłości się to zmieni. Jest szansa, że BioWare będzie pracować nad optymalizacją gry i posiadacze konsol dostaną możliwość grania w 60 klatkach na sekundę. Gample powiedział też, że w planach jest wprowadzenie multiplatformowej rozgrywki wieloosobowej.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

orson_dzi
orson_dzi
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię