Strona głównaGryAktualnościAnthem – Przeprojektowanie gry będzie długim procesem. Prace trwają.

Anthem – Przeprojektowanie gry będzie długim procesem. Prace trwają.

Jeszcze w lutym szef Bioware zapowiadał, że planuje wiele zmian w Anthem, tak aby gracze mogli odkryć grę na nowo. Teraz wyjaśnił na blogu, że nad grą pracuje mały zespół, który ma ją przeprojektować.

Wiele gier usług stale się rozwija i otrzymuje wiele nowej zawartości. Niechlubnym wyjątkiem jest Anthem. Jak się okazuje EA nie porzuciło swojego nieudanego dziecka. Mały zespół programistów cały czas pracuje nad grą.

Zobacz: Steam podpowie, w jaką grę powinieneś teraz zagrać

W ostatnim wpisie szefa Bioware – Casey’a Hudsona możemy przeczytać, że zespół pracujący nad przebudową Anthem opracował kilka aktualizacji i śledzi opinie graczy online, aby uzyskać informacje na temat możliwości poprawy gry. Dobrą wiadomość jest taka, że ekipa około 30 programistów pracuje nad prototypami zmian. Co więcej, wkrótce możemy poznać pierwsze wyniki tych prac. O tym czy ostatecznie trafią do gry deweloper będzie decydował na podstawie reakcji graczy.

Zobacz: Ghost of Tsushima – pierwsze fragmenty rozgrywki wyglądają obłędnie

Jednak zmiany jakie mają zachodzić w Anthem nie będą rewolucją, a ewolucją. Będzie to zatem proces długotrwały. I na efekt zmian pokroju tych jakich byliśmy świadkami w przypadku Fallout 76 będziemy musieli jeszcze długo poczekać.

Gracie jeszcze w Anthem, czy gra już dawno wyleciała z dysku?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię