Strona głównaGryAktualnościAnthem z pierwszymi przecenami kilka dni po premierze

Anthem z pierwszymi przecenami kilka dni po premierze

Trwa interesujący trend wśród dużych tytułów, których cena znacząco spada zaraz po premierze. Tym razem dotknął on najnowsze dziecko Electronic Arts – Anthem.

Gra swoją premierę miała 22 lutego, po tygodniowym okresie Early Access, ale już po kilku dniach pojawiły się pierwsze obniżki cen wersji na PS4. Ta, zamiast oryginalnych 60 dolarów, jest dostępna już za niecałe 51 dolarów. Można podejrzewać, że jest to wynik problemów technicznych dema, które przełożyły się na gorszą niż zakładana sprzedaż gry. Co ważne, w takiej cenie jest dostępna między innymi na Amazonie, w wersji na PS4. Nie zmieniła się jednak póki co cena wersji na inne platformy.

Jeśli jeszcze nie wiecie o co chodzi w Antem, spieszymy z wyjaśnieniem. Gra polega głównie na online co-opie, w którym wraz z dwójką innych graczy pokonujemy przeciwników, korzystając z różnych technik ofensywnych i defensywnych. Wszystko w zależności od tego jaki kombinezon naszego bohatera wybierzemy. Tym co najbardziej wyróżnia Anthem na tle innych gier co-op w takich klimatach, takich jak Destiny czy The Division, to mechanika latania postacią. Pojedynki mogą się bowiem odbywać w powietrzu.

A Wy kupiliście już swoją kopię Anthem, czy czekacie na jakieś ciekawe promocje?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię