Strona głównaGryAktualnościAnthem - BioWare przeprasza za problemy z VIP Demo i obiecuje naprawienie...

Anthem – BioWare przeprasza za problemy z VIP Demo i obiecuje naprawienie wszystkich błędów

BioWare przeprasza za problemy z działaniem Anthem VIP Demo i obiecuje naprawić wszystkie błędy. Chad Robertson za pośrednictwem Twittera przeprosił społeczność graczy za problemy, jakie występowały podczas gry w Anthem Demo VIP. Szczegóły poniżej.

To był bardzo trudny dzień dla społeczności graczy. Po udostępnieniu przez EA demonstracyjnej wersji Anthem, na jaw wyszedł szereg błędów w tytule. Gracze mieli problemy z załadowaniem gry i wejściem dalej niż ekran główny gry. BioWare przeprasza za zaistniałą sytuację i obiecuje naprawić wszystkie zaobserwowane błędy.

Poniżej oficjalna wiadomość z Twittera:

Tweet zawiera wpis z bloga Chada Robertsona, który omawia główne problemy, jakie wykryto podczas pierwszego dnia po udostępnieniu Demo VIP.

Zobacz: Anthem pokryło się złotem. Odliczamy dni do premiery

Najpoważniejsze z nich to:

  • Problem z połączeniem się z platformą, który był spowodowany przez dużą liczbę graczy próbujących połączyć się z serwerami zaraz po ich uruchomieniu. BioWare analizuje ten problem i poprawia właśnie błędy z wydajnością.
  • Problem z uprawnieniami lub wirtualnymi tokenami, które umożliwiają graczom posiadającym preorder uzyskanie dostępu do gry. Według Robertsona problem ten jest już rozwiązany, jednak zespół nadal weryfikuje przyczyny.
  • Pętla Ładowania – problem, który dotyka bardzo mały odsetek graczy, a jest związany z adresem IP gracza.

Jak podkreśla Robertson problemy nie zostały definitywnie rozwiązane i ekipa deweloperska nadal pracuje nad nimi. We wpisie znalazły się również gorące podziękowania dla graczy, którzy tak entuzjastycznie zareagowali na nowy tytuł studia.

Podczas gdy mieliśmy problemy, oglądało nas wielu graczy. To niesamowicie upokarzające, że tak wielu ludzi wdziało to z nami na Twitchu (300 tys. widzów jednocześnie wczoraj i ponad 100 mln obejrzanych minut – to są wartości rodem z Fortnite!). Dziękuję za wasze wsparcie! Naszym celem jest doprowadzenie wszystkich do wspólnej zabawy.

Duży plus dla BioWare za przyznanie się do błędów i transparentność w działaniu. Może jest to nowy dobry trend w świecie gamingu? Ostatnio Nintendo uczciwe przyznało się, że Metroid Prime 4 nie był dość dobry i cały projekt startuje od nowa. Obie te sytuacje wywołały wśród graczy pozytywną reakcję, głównie za szczerość deweloperów.

Premiera Anthem już 22 lutego na PC, PS4 i Xbox One.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię