Strona głównaGryAktualnościApex Legends – liczba zbanowanych oszustów niedługo dobije do miliona

Apex Legends – liczba zbanowanych oszustów niedługo dobije do miliona

Ostatnimi czasy o popularności danego tytułu online może świadczyć liczba zbanowanych graczy. W przypadku Apex Legends liczba ta podskoczyła do 770 tysięcy. Ma to również związek z aktualizacją zabezpieczeń, która trafiła do gry w zeszłym tygodniu.

Statystykami podzielił się Drew McCoy Producent Respawn na Reddit. Według przekazanych informacji ekipa studia ściśle współpracuje ze specjalistami od bezpieczeństwa z EA. Ponadto poinformował o planowanych kolejnych aktualizacjach, których wdrożenie zajmie jednak trochę czasu.

Zobacz: Zmiany na mapie i nowa broń w 2. sezonie Apex Legends

Ze względów bezpieczeństwa Drew nie zdradza nad czym obecnie pracuje studio w kwestiach nowych zabezpieczeń gry przed oszustami, to podzielił się statystykami na temat zbanowanych graczy. Dane pochodzą z nowego narzędzia do wykrywania oszustw, których nie dało wcześniej się wyłapać.

  • Bana otrzymało 770 tys. graczy
  • 300 tys. Twórców kont
  • 4000 zbanowanych twórców chetaów w ciągu ostatnich 20 dni

Liczba meczy na PC opanowanych przez cheaterów została zmniejszona o ponad połowę w ciągu ostatniego miesiąca. Jak podkreśla Dave, Respawn bierze na poważnie problemy z oszustami i będzie robił wszystko, aby wyeliminować nieuczciwych graczy.

Zobacz: Apex Legends ważniejsze od nowego Titanfalla. Respawn zdradza swoje plany na przyszłość

Kolejna aktualizacja ma pojawić się w kolejnym tygodniu. Respawn zachęca również do przesyłania nagrań z przyłapanymi oszustami, co ułatwi im pracę.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcereddit
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię