Strona głównaGryAktualnościApex Legends ważniejsze od nowego Titanfalla. Respawn zdradza swoje plany na przyszłość

Apex Legends ważniejsze od nowego Titanfalla. Respawn zdradza swoje plany na przyszłość

Gdzieś pomiędzy pozytywnymi informacjami odnośnie nowej zawartości w Apex Legends ukryty został komentarz odnośnie przyszłości Titanfalla. Fani nie będą zachwyceni.

Najświeższy wpis na blogu Respawn Entertainment przynosi bardzo dużo ciekawych informacji dotyczących ostatniego hitu tego studia. Wygląda na to, że twórcy zabierają się za gaszenie pożaru, jaki ostatnio zdaje się niszczyć grę nazywaną jeszcze niedawno zabójcą Fortnite’a.

Zobacz: Cheatujesz w Apex Legends? Możesz już nigdy więcej nie zagrać. Respawn rozdaje bany na Hardware ID

Zapowiedziany został nowy sezon, a wraz z nim wspomniana nowa broń, postać oraz zmiany na mapie. Jedna z tych aktualizacji, do której przyzwyczaili się już fani gatunku. Respawn zaadresował też problemy z zawartością Battle Passa.

Niestety obok pozytywnych informacji pojawiło się również postanowienie o przesunięciu prac nad kolejnym Titanfallem. Chociaż, jak słusznie zaznaczył Drew McCoy, zupełnie inne zespoły pracują przy Apex Legends i Star Wars: Jedi Fallen Order, skupienie na tych dwóch tytułach oznacza odłożenie planów dotyczących trzeciej odsłony zapomnianego shootera.

Ciężko jednak specjalnie winić Respawn, skoro Titanfall 3 nie było nawet nigdy zapowiedziany. Dopiero kiedy gracze wreszcie odkryli, że druga część była rewelacyjną strzelanką, nadzieje o trzeciej części zaczęły pojawiać się w internecie. Wygląda jednak na to, że fani wielkich robotów i biegania po ścianach będą musieli uzbroić się w cierpliwość.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePC Gamer

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię