Strona głównaGryAktualnościOctane dołącza do bohaterów Apex Legends, ale trzeba go kupić

Octane dołącza do bohaterów Apex Legends, ale trzeba go kupić

Chociaż Battle Pass w Apex Legends i Octane zostaną udostępnieni tego samego dnia, to nie są częścią wspólną. Po wykupieniu przepustki sezonowej nie otrzymacie dostępu do nowej Legendy.

Mogło się wydawać, że skoro Octane jest dodawany do gry w tym samym momencie, co przepustka sezonowa, to jest jej częścią. Na to wskazywałaby logika. Okazuje się, że sytuacja nie jest wcale tak prosta. Owszem, nowa Legenda pojawi się w tym samym czasie co Battle Pass (dzisiaj), ale aby ją zdobyć, konieczne będzie zapłacenie dodatkowych pieniędzy.

Przypominam, że sam Battle Pass będzie kosztować 950 Apex Points, czyli niecałe 40 złotych. Wraz z nim otrzymamy 5 Apex Packów, 18 trackerów i skin Wild Frontier Legend. Jeśli to dla Was za mało, to za 2800 Apex Coinsów (około 118 złotych) możecie kupić Battle Pass Bundle, który od razu odblokowuje 25. poziom doświadczenia i daje dodatkowo 1000 tokenów. A ile kosztuje Octane? Za nową Legendę przyjdzie nam zapłacić 12000 Tokenów (waluta, którą można zdobywać za granie) lub 750 Apex Coinsów (waluta premium, kupowana za prawdziwe pieniądze).

Zobacz: Twórca cheatów do Apex Legends zarabia ponad tysiąc dolarów dziennie

Przy okazji dowiedzieliśmy się nowych rzeczy na temat Octane’a. Bohater ma dwie metalowe nogi. Jego główną umiejętnością jest Adrenaline Junkie, która pozwala zamieniać punkty życia na dodatkową prędkość. Z kolei umiejętność specjalna to Launch Pad, dzięki któremu może wysłać drużynę w powietrze, co pozwoli w szybkim tempie pokonywać dłuższe odległości.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGameSpot
Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię