Strona głównaGryAktualnościApex Legends: Opór - nowy zwiastun 12 sezonu

Apex Legends: Opór – nowy zwiastun 12 sezonu

Już tylko nieco ponad tydzień dzieli nas od 12 sezonu Apex Legends. Nosi on nazwę „Opór” i przyniesie fanom gry nową postać. 

Apex Legends weteranów gry przyzwyczaił już do swojego systemu sezonowego. Co kilka miesięcy Respawn wypuszcza nowy sezon, który resetuje rankedy, odświeża gameplay i daje graczom więcej motywacji do dalszego grindu.

Zobacz: Respawn oficjalnie potwierdził prace nad trzema nowymi grami Star Wars

Z każdym kolejnym tygodniem dowiadujemy się coraz więcej o Oporze, 12 już sezonie Apexa. Kilka dni temu oficjalnie zapowiedziano Maggie, nową postać, która pojawi się razem z sezonem 8 lutego. Teraz poznaliśmy jej szczegóły.

W charakterystycznym dla siebie stylu, Respawn stworzył dłuższy cinematic przedstawiający nie tylko potencjał nowej postaci, ale również jej historię. Wszyscy fani rozbudowanego świata battle royale EA będą w siódmym niebie. Podczas zwiastunu pojawia się Fuse i zostaje rozwinięty temat mapy Olympus.

Sezon 12 zadebiutuje 8 lutego, a razem z nim Maggie oraz Control, nowy tryb 9v9.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię