Strona głównaGryAktualnościPath of Exile: Siege of the Atlas - zwiastun nowej ekspansji

Path of Exile: Siege of the Atlas – zwiastun nowej ekspansji

Nadchodzą potężne zmiany. Zgodnie z zapowiedziami, Grinding Gear Games zabrało się do roboty i razem z nową ligą planuje usprawnić endgame Path of Exile.

Zarzuty w kierunku Atlasu oraz endgame’u Path of Exile trwają od wielu miesięcy. Kiedy GGG postanowiło zaadresować krytykę graczy, jasno dali do zrozumienia, że właśnie na nadchodzącą ligę planowane są diametralne zmiany.

Zobacz: Następne trzy Call of Duty pojawią się na PlayStation

Opublikowany niedawno zwiastun zdradza szczegóły Siege of the Atlas. Nazwa mówi sama za siebie. To endgame będzie głównym bohaterem kolejnej ligi. Twórcy skupili się na tym, żeby uczynić końcową fazę gry bardziej satysfakcjonującą i różnorodną.

Kluczem nadchodzącej ekspansji jest fakt, że endgame można sobie stworzyć samemu. Nowe mechaniki pozwolą wybrać pomiędzy różnymi ścieżkami i dostosować grind do własnych preferencji. Co więcej, progres Atlasu jest teraz dużo prostszy i oferuje więcej swobody. W teorii liga faktycznie brzmi jak doskonały sposób na zaadresowanie krytyki społeczności. Z recenzją będziemy musieli jednak poczekać do premiery i na własnej skórze przetestować endgame PoE.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePC Gamer
Tomasz Alicki
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię