Twórcy Apex Legends nie spoczywają na laurach, w końcu muszą jakoś zachęcić do pozostania w grze 25 milionów graczy. Tym samym do tytułu trafia pierwsza aktualizacja, która wprowadza poprawki do kilku błędów, a przede wszystkim kolekcję przedmiotów kosmetycznych z okazji Walentynek.

Przedmioty możemy zdobyć od dzisiaj do 19 lutego, dlatego trzeba się spieszyć żeby „złapać je wszystkie”. Do zdobycia mamy skórkę “Through the Heart” do karabinu snajperskiego Longbow i ramkę z napisem “Love of the Game” dla Pathfindera. Do zdobycia mamy również odznakę „Live Die Live”, którą możemy ozdobić członka swojej drużyny od dzisiaj do 19 lutego.

Zobacz: Darmowe Walentynki z Rainbow Six Siege

Poza tymi walentynkowymi słodkościami, Respawn poprawiło kilka błędów, co powinno poprawić stabilność działania gry. Usunięto także exploit pozwalający graczom na duplikowanie przedmiotów w ekwipunku. Bloodhound przeszedł również małą korektę zdolności. Z kolei mapa Kanionu została połatana tak, że nie ma już ryzyka utknięcia lub wypadnięcia poza mapę.

Zobacz: Apex Legends jest dopiero trzecią grą, której udało się osiągnąć coś takiego

Jest to pierwsza z wielu aktualizacji przewidzianych przez autorów Apex. Kolejnych nowości możemy spodziewać się, co tydzień. Jednak najważniejsze dla dewelopera jest teraz poprawienie wszystkich błędów.

Jutro Walentynki i jeżeli nie mieliście pomysłu na prezent to macie jeszcze ostatnią szansę żeby jutro ganiać po sklepach. Gdybyście nie mieli pomysłu, co kupić swojej Walentynce, służymy pomocą.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW KOMENTARZ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię