Strona głównaGryAktualnościApex Legends: pierwsza aktualizacja z okazji Walentynek

Apex Legends: pierwsza aktualizacja z okazji Walentynek

Twórcy Apex Legends nie spoczywają na laurach, w końcu muszą jakoś zachęcić do pozostania w grze 25 milionów graczy. Tym samym do tytułu trafia pierwsza aktualizacja, która wprowadza poprawki do kilku błędów, a przede wszystkim kolekcję przedmiotów kosmetycznych z okazji Walentynek.

Przedmioty możemy zdobyć od dzisiaj do 19 lutego, dlatego trzeba się spieszyć żeby „złapać je wszystkie”. Do zdobycia mamy skórkę „Through the Heart” do karabinu snajperskiego Longbow i ramkę z napisem „Love of the Game” dla Pathfindera. Do zdobycia mamy również odznakę „Live Die Live”, którą możemy ozdobić członka swojej drużyny od dzisiaj do 19 lutego.

Zobacz: Darmowe Walentynki z Rainbow Six Siege

Poza tymi walentynkowymi słodkościami, Respawn poprawiło kilka błędów, co powinno poprawić stabilność działania gry. Usunięto także exploit pozwalający graczom na duplikowanie przedmiotów w ekwipunku. Bloodhound przeszedł również małą korektę zdolności. Z kolei mapa Kanionu została połatana tak, że nie ma już ryzyka utknięcia lub wypadnięcia poza mapę.

Zobacz: Apex Legends jest dopiero trzecią grą, której udało się osiągnąć coś takiego

Jest to pierwsza z wielu aktualizacji przewidzianych przez autorów Apex. Kolejnych nowości możemy spodziewać się, co tydzień. Jednak najważniejsze dla dewelopera jest teraz poprawienie wszystkich błędów.

Jutro Walentynki i jeżeli nie mieliście pomysłu na prezent to macie jeszcze ostatnią szansę żeby jutro ganiać po sklepach. Gdybyście nie mieli pomysłu, co kupić swojej Walentynce, służymy pomocą.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię