Strona głównaGryAktualnościCo z pierwszym sezonem i nową postacią w Apex Legends? Twórcy odpowiadają

Co z pierwszym sezonem i nową postacią w Apex Legends? Twórcy odpowiadają

W marcu miał zostać uruchomiony pierwszy sezon Apex Legends. Razem z nim miała pojawić się przepustka sezonowa, nazywana Battle Passem. Za nami już połowa miesiąca, a o aktualizacji na razie nic nie słychać. Co się stało?

Od początku Respawn Entertainment informowało, że w marcu zostanie uruchomiony pierwszy sezon Apex Legends, a wraz z nim pojawi się przepustka sezonowa, czyli Battle Pass. Na początku miesiąca pojawiły się pogłoski, według których wszystko miałoby ruszyć 12 marca i jedną z nowości będzie też nowa legenda – Octane. Dzisiaj mamy 18. dzień miesiąca i nadal nic nie wiemy o starcie pierwszego sezonu. Dlaczego?

Zobacz: Apex Legends wyciekł już rok temu, ale nikt tego nie zauważył

Odpowiedzieć na to postanowił Jay Fresh – menadżer ds. społeczności w Respawn Entertainment. W oficjalnym wątku Apex Legends na Reddicie napisał on, że:

– Jest wiele rzeczy, które wyciekły w sprawie Apex Legends i krążą po Internecie. Wiemy, że ujawnianie tego i spekulowanie jest ciekawe, ale nie możecie tego traktować jako prawdy. Wiele informacji dotyczy starych rzeczy lub elementów, które próbowaliśmy, ale z nich zrezygnowaliśmy. Pamiętajcie, że nasz proces zakłada tworzenie prototypów i przetestowanie większości pomysłów i tylko niektóre z nich trafią do gry – powiedział.

Teraz jest spora szansa, że w najbliższej aktualizacji nie zobaczymy nowej postaci o nazwie Octane. Czy właśnie z powodu dotychczasowych przecieków?

– Znajdowanie różnych rzeczy nie oznacza, że trafią one do gry. Powinniście to traktować co najwyżej jako plotkę i nic więcej. Prawdziwe informacje będą pochodzić tylko od nas i opublikujemy je w momencie, w którym będziemy gotowi. Dziękujemy Wam, że jesteście cierpliwi. Już nie możemy się doczekać startu pierwszego sezonu i udostępnienia Battle Passa, a w przyszłości także nowych Legend – dodał Jay Fresh.

Szczególnie interesująco brzmi końcówka zdania, która mówi o dodaniu nowych Legends w przyszłości, a nie wraz ze startem nowego sezonu Apex Legends. Być może rzeczywiście jeszcze trochę poczekamy na dodanie Octane.

Zobacz: Ile Ninja dostał pieniędzy za granie w Apex Legends? Zawrotna kwota

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

1 KOMENTARZ

  1. Jeśli mają zamiar robić nowe legendy, kiedy 30% ludzi crashuje gra, i działa jak g*wno, to powodzenia. Najlepsze jest to, że oni MUSIELI wiedzieć o tych błędach, a i tak wypuścili grę. Za rok może naprawią.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię