Strona głównaGryAktualnościApex Legends - znamy prawdopodobną datę startu pierwszego sezonu

Apex Legends – znamy prawdopodobną datę startu pierwszego sezonu

Twórcy Apex Legends od początku mówili, że w marcu ruszy pierwszy oficjalny sezon w grze, a wraz z nim zostanie udostępniony Battle Pass. Jednak wciąż nie poznaliśmy dokładnej daty. Ta wyciekła za sprawą anonimowego informatora.

Uruchomienie pierwszego sezonu w Apex Legends nie jest żadną tajemnicą. Już praktycznie w dniu premiery Respawn Entertainment informowali wszystkich, że ten wystartuje w marcu, a wraz z nim pojawi się też przepustka sezonowa, czyli Battle Pass. Na razie nie wiemy, na co będzie pozwalał, ale biorąc pod uwagę popularność gry, to pewnie wszyscy ze zniecierpliwieniem czekają na jakieś informacje.

Zobacz: W Fortnite pojawi się możliwość wskrzeszania jak w Apex Legends?

Anonimowy informator, prawdopodobnie związany w jakiś sposób z twórcami gry, poinformował serwis Daily Esports o dacie uruchomienia pierwszego sezonu Apex Legends. Ten ma ruszyć dokładnie 12 marca. Powiedział także, że Battle Passa nie da się kupić przy pomocy monet dostępnych w grze, więc konieczne będzie wyłożenie prawdziwych pieniędzy. Najprawdopodobniej wraz z wykupieniem przepustki sezonowej otrzymamy dostęp do nowej postaci o nazwie Octane. Anonimowy informator udostępnił też projekt postaci, który zgadza się z wcześniejszymi przeciekami.

Zobacz: Apex Legends bije kolejne rekordy popularności. Gra rozwija się szybciej niż Fortnite

fot. Daily Esports

Czekacie na uruchomienie pierwszego sezonu Apex Legends? Sam jestem ciekaw, co przygotowali dla nas twórcy.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię