Strona główna Gry Aktualności Apex Legends otrzyma rangi! Do tego całkowicie nowa postać

Apex Legends otrzyma rangi! Do tego całkowicie nowa postać

W trakcie EA Play, na kilka dni przed startem targów E3 2019, Elektronicy zaprezentowali nowości, jakie przygotowali na drugi sezon Apex Legends. Fani powinni być zadowoleni. Nie tylko ulepszono przepustkę sezonową, ale też pojawią się rangi i całkowicie nowa postać – Watson.

Zacznijmy od przepustki sezonowej, z której gracze nie byli zadowoleni w pierwszym sezonie. Dlatego też dojdzie w niej do kilku zdań. Przede wszystkim ma być bardziej nastawiona na zadania. W grze pojawią się tygodniowe i miesięczne wyzwania, po wykonaniu których będziemy zwiększać poziom przepustki i odblokowywać legendarne skiny. Nawet jeśli pominiecie jakiś tydzień, to wszystkie wcześniejsze zadania nadal będą możliwe do wykonania. Brzmi to dużo ciekawiej. Ale prawdziwym newsem jest wprowadzenie rang. Wszyscy gracze w końcu będą mogli walczyć o awanse. To jedna z najbardziej przyciągających mechanik.

Ale to nie wszystko. W Apex Legends pojawi się też nowa broń L-Star. Twórcy zapowiadają, że jest to niezwykle potężne narzędzie, które nie tylko ma 60 naboi w magazynku, ale też zadaje ogromne obrażenia, a nawet może niszczyć drzwi. Dlatego też giwera będzie do zdobycia tylko w tzw. dropach, jaki złota broń. Oprócz tego buffa ma dostać Mozambique, czyli najsłabsza gra w Apex Legends.

Ostatnia nowość to Watson – całkowicie nowa postać. Jest to kobieta geniusz, która do perfekcji opanowała inżynierię elektryczną. W grze zdecydowanie będzie pełnić rolę wsparcia. Jej zdolności to między innymi możliwość zastawiania pułapek, a także tworzenia struktur obronnych w postaci elektrycznych płotów. Z kolei zdolność specjalna przywołuje słup, który nie tylko ochrona współtowarzyszy przed częścią obrażeń, ale także regeneruje ich tarcze.

Drugi sezon Apex Legends ruszy 2 lipca!

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE