Strona główna Gry Aktualności FIFA 20 wraca na ulice – sporo nowości na EA Play

FIFA 20 wraca na ulice – sporo nowości na EA Play

W trakcie EA Play nie mogło zabraknąć informacji o jednej z najważniejszych gier w portfolio Elektroników, czyli FIFA 20. Kanadyjczycy przygotowali sporo nowości i jeśli spełnią obietnice, to czeka nas jedna z najlepszych odsłon serii.

Jedną z najważniejszych nowości jest FIFA Volta, czyli coś na wzór FIFA Street. Gra pozwoli na rozgrywanie meczów na ulicach całego świata. W tym trybie będzie bardziej arcade’owe podejście z mnóstwem trików i spektakularnych akcji. Każdy gracz będzie miał możliwość stworzenia swojej postaci z własnym wyglądem i ubiorem. Fanki FIFY ucieszy na pewno to, że na ulicach będzie można grać też kobietą. Volta ma mieć zarówno tryb fabularny, jak i własną ligę.

Zobacz: EA Play: Pierwszy gameplay Star Wars Jedi: Fallen Order wygląda świetnie

Poza tym to, co mogliśmy już usłyszeć wcześniej, czyli sporo zmian w gameplayu. FIFA 20 ma zmienić to, jak sztuczna inteligencja pomaga nam w obronie. W skrócie – koledzy z drużyny, sterowani przez AI, nie będą już tak skuteczni. Oprócz tego całkowicie nowa fizyka zachowania piłki, łatwiejsze strzały w sytuacjach jeden na jeden i usprawnienia w grze obronnej. Z zapowiedzi wynika, że FIFA 20 będzie jeszcze bardziej stawiać na umiejętności, co jest dobrą wiadomości dla największych maniaków serii.

Zobacz: Apex Legends otrzyma rangi! Do tego całkowicie nowa postać

Premiera FIFA 20 zaplanowana jest na 27 września. Tydzień wcześniej grą będą mogli się cieszyć abonenci Origin Access.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE