Strona głównaGryAktualnościEA Play: Pierwszy gameplay Star Wars Jedi: Fallen Order wygląda świetnie

EA Play: Pierwszy gameplay Star Wars Jedi: Fallen Order wygląda świetnie

EA Play trwa w najlepsze, na pierwszy ogień poszło Star Wars Jedi: Fallen Order. EA zaprezentowało pierwszy piętnastominutowy gameplay, który zapowiada tytuł ze świetną historią osadzoną w świecie Star Wars.

Podczas EA Play na E3 2019, jeden z deweloperów Respawn Entartainment zaprezentował piętnastominutową rozgrywkę ze Star Wars Jedi: Fallen Order. Będzie to trzecioosobowa gra przygodowa osadzona w uniwersum Gwiezdnych Wojen.

Zobacz: Powstaje film Star Wars: Knights of the Old Republic!

Zaprezentowane demo daje nam tylko przedsmak tego co czeka na nas w pełnej grze. Tytuł może przypominać Uncharted z mieczem świetlnym. Jest dużo wspinania się, biegania po ścianach, huśtania na sznurach. Najważniejsza jest jednak walka mieczem świetlnym.

Jak zdradził reżyser gry Stig Asmussen, demo przenosi nas na planetę Kashyyyk zamieszkałą przez Wookie. Misja trwa około trzech godzin. W tym czasie trenujemy nasze umiejętności Jedi i pomagamy zniewolonej populacji Wookie. Uważni widzowie zaznajomieni z filmami SW rozpoznają tu znajomą twarz Sawa Gerrera z Rouge One granego przez Foresta Whitakera.

Zobacz: Star Wars: Jedi Fallen Order – w grze trafimy na nieznaną dotąd planetę

Akcja gry dzieje się po wydarzeniach z Zemsty Sithów, a głównym bohaterem opowieści jest Cal Kestis, który jest jednym z nielicznych Jedi ocalałych po wykonaniu Rozkazu 66. Próbuje on powstrzymać imperium przed eliminacją pozostałych niedobitków.

Star Wars Jedi: Fallen Order zadebiutuje 15 listopada tego roku na PS4, Xbox One oraz PC.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię