Strona głównaGryAktualnościApex Legends - w plikach znaleziono wzmianki na temat nowych trybów rozgrywki

Apex Legends – w plikach znaleziono wzmianki na temat nowych trybów rozgrywki

Nie od dzisiaj wiadomo, że myszkowanie w plikach gry może być źródłem wielu ciekawych informacji. Nie inaczej jest w przypadku Apex, z plików gry można wyczytać, że twórcy gry planują wprowadzenie rozgrywek w zespołach sześcio, dwunasto oraz dwudziestoczteroosobowych.

Ponadto ww plikach odnaleziono również wzmianki o botach. Obecnie sieciowa rozgrywka w Apex Legends odbywa się zespołach trzyosobowych. W plikach gry znaleziono jednak informację na temat możliwości tworzenia zespołu 2-, 6-, 12-, 24-osobowych. To z pewnością uświetniłoby rozgrywkę i pozwoliło na przyciągnięcie jeszcze większej liczby graczy. Chociaż uzyskanie wyniki 25 milionów graczy w zaledwie tydzień od premiery robi duże wrażenie.

Zobacz:Apex Legends: Streamer przyłapany na używaniu Aimbota

Co więcej w plikach gry zapisane są również informacje na temat botów, są one powiązane wyłącznie z trybami 12- i 24-osobowymi. Należy jednak mieć na uwadze, że obecność takich informacji w plikach gry nie jest jednoznaczna z wprowadzeniem ich w życie. Na tej podstawie możemy jedynie stwierdzić, że deweloperzy mieli takie funkcje wprowadzać jednak zostały one zaślepione w ostatecznej wersji gry.

W przyszłym miesiącu rozpocznie się pierwszy sezon, który wprowadzi do rozgrywki nowe postacie i przedmioty. Mają pojawić się także dodatkowe mapy oraz tryb Team Deathmatch. A biorąc pod uwagę, jak duża liczbę graczy przyciągnął tytuł, nikogo nie powinno dziwić, że licznik banów za cheatowanie przekroczył już szesnaście tysięcy.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcereddit
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię