Strona głównaWiadomościRozrywkaDarmowa wersja papierowego Wiedźmina jeszcze tego lata

Darmowa wersja papierowego Wiedźmina jeszcze tego lata

Jeszcze tego lata twórcy fabularnej gry The Witcher Tabletop wydadzą uproszczoną i co najważniejsze bezpłatną wersję gry RPG. Ma to zachęcić graczy do zakupu pełnej wersji tego papierowego RPG, powstałego na podstawie gier i książek z uniwersum.

Gra na łatwym poziomie trudności będzie 24-stronnicowaą książeczką, która pozwoli graczom zapoznać się ze zbiorem zasad i pozwoli wygenerować postacie oraz rozpocząć nową przygodę. Darmowa wersja będą dostępne od 15 czerwca 2019. Grę będziemy mogli pobrać bezpłatnie za pośrednictwem strony DriveThruRPG w ramach Free RPG Day, corocznej imprezy promującej papierowe gry RPG.

Zobacz: Wiedźmin 3 wiecznie żywy. Nowa edycja moda Enhanced Edition Overhaul wprowadza kolejne usprawnienia rozgrywki

Gra została zapowiedziana w 2015 roku, a jej wydanie miało nastąpić w 2016 jednak konsultacje z CD Projekt trwały o wiele dłużej niż początkowo zakładano. Ostatecznie gra została wydana w zeszłym roku.

Na oficjalnej stronie wydawcy gry możemy przeczytać:

Gra fabularna Witcher Tabletop była najlepiej sprzedającą się grą RPG podczas DriveThru RPG w 2018 roku. Cody Pondsmith i Lisa Pondsmith są podekscytowani, że mogą zapewnić graczom prosty i darmowy punkt wejścia do gry…

Papierowe demo może być dobrą zachętą dla graczy, którzy jeszcze nie odważyli się spróbować.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcepcgamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię