Strona głównaGryAktualnościChappie kolejnym robotem w Apex Legends?

Chappie kolejnym robotem w Apex Legends?

Wielu graczy przy pierwszym spotkaniu robota Pathfindera w Apex Legends pomyślało, o Chappie, który jest bohaterem filmu pod tym samym tytułem. W związku z tym fani zapytali reżysera filmu Neilla Blomkampa, czy jest szansa na wprowadzenie Chappiego do Apex Legends, jego odpowiedź była zaskakująca.

Zarówno reżyser filmu jak i dyrektor generalny Respawn, Vince Zampella przyklasnęli temu pomysłowi. Jeden z graczy zapytał Blomkapmpa na Twitterze, czy jest szansa, na to że Chappie trafi do Apex. Reżyser przyznał, że jest na tak. Nie trzeba było długo czekać na kolejną odpowiedź, tym razem ze strony Zampella, który również stwierdził, że jest na tak.

Pomysł wydaje się nieco szalony, ale zdecydowanie możliwy. Chappie jest idealnie dopasowany do klimatu Apex. Postaci Chappiego moglibyśmy spodziewać się, jako skórki dla Pathfindera, chociaż niewykluczone, że pojawiłby się, jako zupełnie osobny bohater. W filmie pełnił on rolę zwiadowcy, więc w grze mógłby również sprawić się w tej roli.

Zobacz: Premiera PlanetSide Arena przesunięta. Twórcy boją się rywalizacji z Apex Legends?

Dodatkowo nie byłoby to pierwsze partnerstwo Blomkampa z EA, wcześniej przygotował on zwiastun Anthem pt. Conviction, którego akcja zieje się na wiele lat przed historią przedstawioną w grze. I również w tym przypadku wszystko zaczęło się od Twitta. A wam jak podoba się ten pomysł? Dajcie znać w komentarzach.

Zobacz: Apex Legends: Streamer przyłapany na używaniu Aimbota

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcepcgamesn
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię