Advertisement
Strona głównaGryAktualnościGrę w Apex Legends wygrał w zaledwie 49 sekund

Grę w Apex Legends wygrał w zaledwie 49 sekund

Zastanawialiście się kiedyś – ile trwała najkrótsza gra w Fortnite’a lub Apex Legends? W przypadku tej drugiej produkcji prawdopodobnie uzyskaliśmy właśnie odpowiedź. Jeden z gracze zobaczył ekran zwycięstwa po zaledwie 49 sekundach, ale raczej nie zostanie to uznane za rekord.

Ile trwa przeciętny mecz w Apex Legends? To raczej trudne do określenia. Wiele zależy od umiejętności samych graczy czy nawet zmniejszających się okręgów i gdzie znajduje się finałowa arena walki. Jednak można założyć, że gra poniżej 10 minut jest bardzo krótka. A co powiecie na mecz, który trwał mniej niż minutę? Takie coś przytrafiło się jednemu z użytkowników Reddita.

Zobacz: Apex Legends – nowa aktualizacja wprowadza tryb duo i strzelnicę

Gracz o pseudonimie MrE011 wygrał mecz w Apex Legends w zaledwie 49 sekund. Nie, nie jest aż tak dobry i nie ma tyle szczęścia, że udało mu się pokonać pozostałych graczy w tak krótkim czasie. Zresztą i tak byłoby to niemożliwe. Gracz trafił po prostu na zbugowany mecz. W grze uczestniczył on i prawdopodobnie jeszcze jedna drużyna (był to pojedynek duetów). Jednak nie wiadomo, co stało się z rywalami. Być może w ogóle żadnych nie było. A jeśli byli, to mogli się albo wylogować, albo np. wypaść z mapy. W każdy razie wygrana w 49 sekund była spowodowana jakimś błędem.

Zobacz: Apex Legends głównym shooterem EA w przyszłym roku

Całość możecie zobaczyć na poniższym, krótkim wideo. Zwycięzca musiał być nieźle zaskoczony. Wygrał mecz nie tylko w 49 sekund, ale też nie zadają i nie otrzymując żadnych obrażeń i w ogóle nie spotykając żadnego przeciwnika. To dopiero wyczyn!

49 second win! Weird glitch. Excuse the one sided commentary! from r/apexlegends

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceDexerto
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię