Strona głównaGryAktualnościApex Legends zbiera negatywne recenzje na Steamie

Apex Legends zbiera negatywne recenzje na Steamie

Społeczność Apex Legends postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i wylać wszystkie żale w steamowych recenzjach.

Kilka tygodni temu na subreddicie Apex Legends pojawiła się sugestia stworzenia „Operacji Zdrowie”. Rainbow Six Siege zdecydował się na takie rozwiązanie w pewnym momencie swojego rozwoju. W trakcie jednego sezonu odpuścili nowy content i zamiast tego postanowili zadbać o techniczny aspekt gry.

Zobacz: FIFA Ultimate Team – EA odpowiada na krytykę systemu skrzynek

Jeden z deweloperów Apexa odpowiedział na tę sugesię, dając do zrozumienia, że nie tak działa game development. Graczy najwyraźniej nie zadowoliła ta odpowiedź i teraz ich spojrzenia powędrowały w kierunku Steama.

Ogólna ocena Apexa jest dalej bardzo pozytywna. Z ponad 320 tysięcy recenzji 87% ocenia grę jako udany produkt. Ostatnie oceny zeszły jednak do poziomu mieszanych. Niemalże każda recenzja wspomina o problemach technicznych, jak chociażby audio, cheaterzy, bugi i stan serwerów.

Wielkimi krokami zbliża się kolejny event w battle royale Respawnu i następny sezon. Może któreś z tych wydarzeń będzie dla twórców pretekstem do zaadresowania technicznego stanu ich produktu.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGame Rant
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię