Strona głównaGryAktualnościPlotka: Xbox Game Pass ma między 25 a 30 milionów subskrybentów

Plotka: Xbox Game Pass ma między 25 a 30 milionów subskrybentów

Wygląda na to, że rosnąca z każdym miesiącem biblioteka Xbox Game Pass zachęca coraz więcej graczy. 

Xbox Game Pass przez ostatnich kilka lat stał się jednym z najbardziej oczywistych zakupów w naszej branży. Za niewielką cenę nowi gracze mogą zyskać dostęp do setek tytułów na PC oraz konsolach Xbox. Wiele osób nie zdziwi więc zapewne fakt, że cały czas rośnie liczba subskrybentów.

Zobacz: Hitman znika z oferty GOG przez DRM

W styczniu tego roku Microsoft chwalił się 18 milionami subskrybentów. Dziewięć miesięcy później, znany insider Jez Corden z Windows Central, twierdzi, że ta liczba jest teraz w przedziale od 25 do 30 milionów. Podobna liczba padła niedawno podczas podcastu z udziałem Straussa Zelnicka, CEO Take-Two, oraz Phila Spencera. Zelnich wspomniał o blisko 30 milionach subskrybentów, a Spencer poprawił go, że ostatni oficjalny komunikat mówił o 18 milionach.

Na pewno jest jakieś ziarno prawdy w tych plotkach i Game Pass cały czas zyskuje subskrybentów. Pozostaje tylko pytanie, jak szybko udaje się to Microsoftowi. Nie ulega jednak wątpliwości, że jest to usługa, która pozostanie z firmą na długie lata.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGame Rant
Tomasz Alicki
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię