Advertisement
Strona głównaMobileAktualnościApple patentuje nowy model iPhone'a? A może nowy rodzaj ekranu?

Apple patentuje nowy model iPhone’a? A może nowy rodzaj ekranu?

Redakcja serwisu Let’sGoDigital dotarła do ciekawego patentu, który należy do firmy Apple. Przedstawia on projekt nowego telefonu, choć nie w pełni funkcjonalnego. W dodatku w urządzeniu brakuje tzw. “notcha”.

Brak notcha to nie jedyna różnica względem najpopularniejszych obecnie modeli iPhone’a. Nowy telefon pozbawiono również FaceID – wszystko z powodu braku przedniej kamerki. Zamiast niej dostajemy niemal pełnoekranowy wyświetlacz. Bez zmian natomiast pozostawiono przyciski głośności, przełącznik powiadomień oraz przycisk Power.

Apple patent

 

Czy nowy projekt to kolejny model iPhone’a? Tak twierdzą redaktorzy Let’sGoDigital. Z drugiej strony popularny serwis i porównywarka telefonów – GSMArena – uważa, że to zaledwie zbiór wniosków patentowych, a nie konkretny telefon jako całość. Jeszcze więcej znaków zapytania pojawia się, jeśli przeczytamy opis na wniosku – wynika z niego, że zaprezentowane urządzenie to “komputer z funkcjami do komunikacji”.

Zobacz: Mario Kart Tour najchętniej ściąganą grą roku 2019 na iPhone

Najważniejszy w nim jest wyświetlacz, a cała reszta to tylko “wydmuszka”. Gdyby faktycznie chodziło tylko o ekran, oznacza to, że tak naprawdę z wniosku patentowego może powstać prawie wszystko. Albo nic – historia zna przypadki, kiedy patenty lądowały w czeluściach szuflad.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię