Strona główna Mobile Aktualności

Aktualności

Aktualności z mobilnego świata. Telefon już jest Twoim ulubionym centrum rozrywki. Tu powiemy Ci o najlepszych smartfonach do gier i tytułach, którymi warto naszym zdaniem się zainteresować.

Call of Duty: Mobile zarobiło blisko 500 milionów w pierwszy rok

0

Gry mobilne rosną w siłę. Jednym z ich najgłośniejszych reprezentantów jest Call of Duty: Mobile, którego ogłoszone niedawno dochody robią wrażenie.

FarmVille – gra wkrótce zostanie zamknięta

Po 11 latach FarmVille zniknie z Facebooka. Podobny los spotka również inne popularne gry przeglądarkowe, ma to związek z zakończeniem wsparcia dla Adobe FlashPlayer.

Call of Duty: Warzone zmierza na urządzenia mobilne

Portfolio Activision robi się coraz ciekawsze. Wygląda na to, że w Call of Duty: Warzone zagramy niedługo na swoich smartfonach.

Pac-Man Geo – zmieni prawdziwe ulice w poziomy

Bandai Namco ogłosiło, że jeszcze w tym roku na urządzenia z systemem Android i iOS trafi Pac-Man Geo. Nowa gra zmieni mapy świata w plątaninę labiryntów.

Dyrektor Epic odpowiada na pozew Apple

Wczoraj informowaliśmy was o pozwie jaki złożyło Apple przeciwko Epic Games, twierdząc, że twórcy Fortnite okradli platformę. Teraz Tim Sweeney skomentował sytuację odbijając piłeczkę.

Fortnite – tym razem to Apple pozywa Epic Games

Walka pomiędzy Epic i Apple trwa i przypomina kłótnie dzieciaków w piaskownicy. Różnicą polega na tym, że nie chodzi o zabawki tylko grube miliony. Teraz Apple pozwało Epic Games za naruszenie warunków umowy.

Emulator zamienia smartfona w Nintendo Switch

Technologia wciąż idzie do przodu. Najnowszy emulator dostępny na silne urządzenia z Androidem pozwala ogrywać tytuły z Nintendo Switcha.

Fortnite – Epic prosi sąd o przywrócenie gry na App Store

Epic Games złożyło wniosek do sądu o przywrócenie Fortnite na App Store po tym jak liczba graczy na iOS spadła o ponad 60%. Platforma Apple gromadziła ponad 116 milionów graczy Fortnite.

PUBG Mobile walczy z oszustami w nowej aktualizacji

Twórcy PUBG Mobile w najnowszej aktualizacji zawarli kilka rozwiązań, by walczyć z cheaterami w swojej popularnej grze battle royale.

Pokemon Go w październiku przestanie działać na starszych urządzeniach

Jeśli gracie w Pokemon Go, na jednym ze starszych modeli telefonów, możecie już wkrótce stanąć przed koniecznością jego wymiany.

ZTE Axon 20 5G – telefon z rewelacyjnym aparatem pod ekranem

Piszemy o grach, ale staramy się nie przechodzić obojętnie obok innych nowinek. Jedną z nich jest niewidoczny aparat telefonu ZTE Axon 20 5G.

PUBG Mobile – Erangel przejdzie sporo zmian

Najbliższa aktualizacja PUBG Mobile oznaczona numerem 1.0 wprowadzi zmiany w balansie rozgrywki na mapie Erangel. Oprócz tego planowane są również zmiany wizualne.

Apple usuwa konto deweloperskie Epic Games z App Store

Stało się – Apple zawiesiło konto deweloperskie Epic Games w App Store. To znaczy, że wszystkie gry mobilne Epic znikają ze sklepu.

Apple zamienia Fortnite na PUBG

Apple zablokowało dzisiaj konta deweloperskie Epic Games. Oznacza to, że gracze nie będą mieli już możliwości grania w Fortnite. Firma z jabłkiem promuje za to konkurencyjny Battle Royale – PUBG.

The Witcher: Monster Slayer – nowa gra w uniwersum Wiedźmina

Mamy dobrą informację dla fanów Wiedźmina, CD Projekt RED zaprezentował zwiastun kolejnej gry osadzonej w uniwersum stworzonym przez Andrzeja Sapkowskiego. Nadchodzi The Witcher: Monster Slayer.

Apple kontra Epic – Fortnite może szybko nie wrócić na App Store

Sędzia okręgowy USA wydał oświadczenie w sporze pomiędzy Apple a Epic. Gracze Fortnite na telefonach z jabłkiem mogą długo czekać na powrót ich ulubionej gry.

PUBG Mobile – aktualizacja 1.0 i 2 miliony do wygrania

Walka pomiędzy Apple i Epic mogła przyćmić wszystko. Tymczasem Mobilna wersja PUBG otrzymuje aktualizację wielką aktualizację 1.0. Co więcej, do wygrania będzie także 2 miliony dolarów. Szczegóły poniżej.

Microsoft (nie)oczekiwanie wspiera Epic w wojnie z Apple

Dla jednych będzie to spora niespodzianka, dla innych “oczywista oczywistość”. Microsoft poparł Epic Games w trwającej wojnie z Apple.

Fortnite przestanie działać na iPhone’ach?

Wygląda na to, że Fortnite wkrótce może przestać działać na telefonach z systemem iOS. Apple zablokowało Epic Games dostęp do narzędzi deweloperskich.

Fortnite usunięty z App Store Apple [AKTUALIZACJA]

Apple usunęło ze swojego App Store Fortnite Battle Ryale. Decyzja ta spowodowała dolanie oliwy do ognia konfliktu jaki od dłuższego czasu trwał miedzy firmami. Jak zwykle poszło o pieniądze. Szczegóły poniżej.

GORĄCE RECENZJE