Advertisement
Strona głównaWiadomościRozrywkaArt of the Mass Effect Trilogy: Expanded Edition - książka z datą...

Art of the Mass Effect Trilogy: Expanded Edition – książka z datą premiery

Ciekawą pozycją książkową jest Art of the Mass Effect Trilogy: Expanded Edition. Wiemy kiedy się pojawi, można też składać już zamówienia.

Art of the Mass Effect Trilogy: Expanded Edition, która ma zadebiutować 23 lutego 2021, zawiera setki nigdy wcześniej nie publikowanych artworków. Tak przynajmniej opisuje ją Amazon oraz inne internetowe księgarnie.

Art of the Mass Effect

Tak brzmi oficjalne streszczenie:

“Książka zawiera nowy materiał z DLC dla każdej z trzech gier – w tym wielokrotnie nagradzanego Lair of the Shadow Broker z Mass Effect 2 oraz ulubionej przez fanów Cytadeli z Mass Effect 3.

Zobaczcie jak ewoluowali obcy, planety, statki oraz cała technologia, która zdefiniowała ikoniczne uniwersum science fiction. Deweloperzy, odpowiedzialni za stworzenie tego dzieła sztuki BioWare, pokażą Wam etapy pracy od najwcześniejszych szkiców po oszałamiające, finalne rendery.

Książka bogato opisuje i komentuje każdy koncept, tak więc ta edycja rozszerzona będzie wspaniałym towarzyszem w poznawaniu jednej z najlepszych serii w historii gier.”

Sam fakt ujawnienia momentu premiery książki nie byłby może aż tak interesujący, gdyby nie fakt krążących coraz silniejszych plotek na temat remastera Mass Effect 1, 2 i 3. Czy premiera książki może być jednocześnie premierą remasterów?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię