Strona głównaGryAktualnościArtyści z Miami stworzyli mural w hołdzie GTA

Artyści z Miami stworzyli mural w hołdzie GTA

GTA Vice City to chyba jedna z najbardziej nostalgiczna część serii, zwłaszcza dla graczy wychowanych na serialach typu Policjanci Miami, Magnum i filmem Człowiek z blizną, na którym była wzorowana. Czy może być lepszy sposób na oddanie hołdu grze niż stworzenie muralu? W Miami powstał mural z Twins i Forellim.

Kilku artystów zebrało się niedawno w Miami żeby upamiętnić jedna z najlepszych części serii GTA. Informacje o muralu pojawiły się na Reddit w sekcji poświęconej GTA:

Jeżeli nie graliście uważnie lub pamięć już nie dopisuje to widniejąca na muralu dziewczyna w bikini jest jedną z bliźniaczek Bellą lub Stellą, które pojawiają się w Pole Position lub Malibu Club. Facet w różowym garniturze to Sonny Sorelli włosko-amerykański przywódca mafijnej rodziny Forelli.

Nawet jeżeli nie graliście nigdy w Vice City to postacie zapewne znacie z okładek czy choćby z ekranów ładowania gry. Dla porównania poniżej macie ekran ładowania z gry, tylko bez muzyki:

Obrazek musiał powstać w miarę niedawno, bo wyszukując adres w Google maps pod wskazanym adresem jest czysta ściana.

Ciekawe czy mural zwiększy wartość budynku. Swoją drogą aż nabrałem ochoty, żeby znowu zagrać w VC chyba głównie po to  żeby posłuchać radia.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcereddit
SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię