Strona głównaWiadomościRozrywkaAssassin's Creed otrzymuje kolejną mangę - tym razem akcja dzieje się w...

Assassin’s Creed otrzymuje kolejną mangę – tym razem akcja dzieje się w Chinach

W październiku zeszłego roku informowaliśmy o powstającej mandze na motywach Assassin’s Creed: Valhalla. Okazuje się, że to nie jedyny taki projekt.

Viz Media oraz Ubisoft ogłosiły, że wspólnie pracują nad nową mangą, zatytułowaną Assassin’s Creed: Blade of the Shao Jun. Prace są już właściwie na ukończeniu, manga ma się pojawić w dystrybucji 16 lutego. Fabuła ma się toczyć wokół wydarzeń z Assassin’s Creed Chronicles: China.

Assassins Creed Blade of Shao Jun

Blade of Shao Jun to dzieło Minoji Kuraty i zostało osadzone w czasach Wielkiego Cesarstwa Ming, kiedy to cesarz Jiajing wykorzystał polityczną czystkę do własnych celów. Bractwo może polegać tylko na jednym asasynie – Shao Jun. Nie mogło też zabraknąć odniesień do czasów współczesnych, które obserwujemy wraz z losami potomkini Shao Jun, Lisy Huang, która testuje Animusa. Maszyna ta pozwala jej przeżyć wspomnienia Shao Jun w potężnej symulacji. Jednak nie zdaje sobie sprawy, że jest wykorzystywana do poszukiwań tajemniczej skrzyni ze skarbami.

W momencie premiery, Blade of Shao Jun ma kosztować 15 dolarów. Jednak już teraz można składać zamówienia przedpremierowe na stronach Amazonu, w promocyjnej cenie 13,49 dolara.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGamespot
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię