Strona głównaGryAktualnościPrześpij się z obcą żoną, a ukończysz zadanie i jeszcze ci za...

Prześpij się z obcą żoną, a ukończysz zadanie i jeszcze ci za to podziękują

Może nie w realnym świecie, ale w grze już jak najbardziej. Jedno z zadań w Assassin’s Creed Odyssey można ukończyć w dość nietypowy sposób. Tak, wystarczy przespać się z jedną z bohaterek pobocznych, która na dodatek ma męża.

Chodzi o zadanie poboczne o nazwie „Age is Just a Number”, czyli „Wiek jest tylko liczbą” w Assassin’s Creed: Odyssey. Spotykamy w nim nieco podstarzałą, ale wciąż pełną wigoru kobietę. Pragnie ona abyśmy przynieśli jej składniki na specjalny eliksir, dzięki któremu mąż znów będzie mógł ją zadowolić. Jak sama przyznaje, miała w życiu wielu partnerów, ale nikt nie jest tak dobry w te klocki, jak jej małżonek. Dlatego chce na nowo rozpalić ogień między nimi.

Po uzbieraniu wszystkich składników ponownie udajemy się do kobiety. Tym razem obok niej stoi mąż, który zdaje się mieć tego wszystkiego już dosyć. Podstarzały mężczyzna wygląda na zmęczonego ciągłym pożądaniem żony, która w tym momencie urasta do miana nimfomanki z krwi i kości. Jako główny bohater możemy zaproponować alternatywne rozwiązanie. Sami możemy zadowolić starszą kobietę, dając mężczyźnie chwilę odpoczynku od jej ciągutek. Po tym wszystkim starzec dziękuje nam szczerze za pomoc i jeszcze wręcza worek pieniędzy. Całkiem nieźle, prawda?

Jeśli to nie zachęciło Was do zagrania w Assassin’s Creed Odyssey, to może skusi Was możliwość wspięcia się na boskie przyrodzenie?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePCGamesN
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię