Strona główna Gry Aktualności Assassin's Creed Valhalla - aktualizacja pozwoli wyłączyć animacje zabójstw

Assassin’s Creed Valhalla – aktualizacja pozwoli wyłączyć animacje zabójstw

Już wkrótce do Assassin’s Creed: Valhalla zawita pierwsze duże rozszerzenie. Jednak zanim to nastąpi, we wtorek w grze pojawi się aktualizacja ze sporą ilością zmian.

Aktualizacja Assassin’s Creed: Valhalla do wersji 1.2.1, która ma zająć około 5,5 GB na PlayStation 5 i aż 16 GB na Xboxie, wprowadzi między innymi opcję wyłączenia animacji zabójstw. Dla jasności – wiele z tych animacji jest świetnych, ale po kilkudziesięciu godzinach spędzonych w grze, oglądanie w kółko tej samej, 3-sekundowej scenki robi się nieco nużące. Na pewno więc wielu graczy ucieszy się z możliwości ich wyłączenia. 

Assassin's Creed: Valhalla

Oprócz tej opcji, w grze pojawi się kilka nowych umiejętności. Cold Rage ma powstrzymać przeciwników przed przeszkadzaniem nam, gdy wykonujemy udane ataki wręcz. Podobnie Eye of the North, z tą różnicą, że tutaj wrogowie nie będą nam przeszkadzać przy celowaniu z łuku. W końcu, Intense Rage pozwoli zignorować próby przeszkodzenia nam w parowaniu ataków specjalnych. Aktualizacja ma również naprawić blisko 25 mniejszych bugów, związanych z questami, wydarzeniami w świecie i zadaniami pobocznymi.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceKotaku
Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE